Úvod » Aktuality

Pojď hrát hokej 23.9.2019

publikováno 07.10.2019

MERKUR ICE ARENA opět hostila akci Pojď hrát hokej v rámci celonárodního Týdne hokeje. Ve spolupráci s hokejovým klubem HC Říčany, se tak uskutečnila náborová akce, která ukázala dětem i jejich rodičům, jak lední hokej vypadá a co hokejový život obnáší. Na akci dorazilo 15 nových zájemců o tento sport. 

 

Děti společně s rodiči prošly registračním systémem, kdy bylo nutné vyplnit formuláře. Potenciální mladí hokejisté v tu chvíli navíc dostávali dárky v podobě národních hokejových dresů a malého občerstvení.

V kabině děti a jejich rodiče uvítal majitel klubu pan Martin Altrichter společně s hlavními trenéry Liborem Rambouskem a Jaromírem Látalem, přítomní byli i asistenti trenérů a zástupce Klubu Bruslení Říčany. Zde následovala prezentace hokeje, metod trénování,názorná ukázka postupu oblékání hokejisty a nechyběla ani prezentace fungování klubu HC Merkur Říčany. Pak už se děti vydaly na ledovou plochu, kde je čekalo několik stanovišť. Trenéři dětem ukázali základy bruslení, držení hokejky a další dovednosti spojené s hokejem.

Vše bylo prezentováno zábavnou formou, tak abychom děti zaujali a odnesli si z tohoto odpoledne hezké zážitky. Na ledě bylo s dětmi několik trenérů. Trenérům pomáhalo i několik žáků. Po dobu trvání akce byli trenéřik dispozic i rodičům, aby jim zodpověděli případné dotazy o fungování klubu a výuky hokeje jako takového.Chybět nemohla závěrečná týmová fotografie. Závěrem akce byly rodičům vysvětleny výhody týmového sportu, který děti učí soutěživosti, uplatnění v rámci kolektivu a zároveň odpovědnosti k týmu.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem účastníkům a věříme, že si všichni v Merkur aréně užili prima odpoledne, které jim pomohlo v zvolit pro své dítě ten správný sport.

 

HC Merkur Říčany.

Obrázky k článku

Aktualita

poděkování městu Říčany
HC COM-SYS ŘÍČANY děkuje městu Říčany za podporu žákovských turnajů  COM-SYS CHALLENGE CUPS 2023.

Kalendář akcí

« 11 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace