Úvod » Aktuality

Pojď hrát hokej 23.9.2019

publikováno 07.10.2019

MERKUR ICE ARENA opět hostila akci Pojď hrát hokej v rámci celonárodního Týdne hokeje. Ve spolupráci s hokejovým klubem HC Říčany, se tak uskutečnila náborová akce, která ukázala dětem i jejich rodičům, jak lední hokej vypadá a co hokejový život obnáší. Na akci dorazilo 15 nových zájemců o tento sport. 

 

Děti společně s rodiči prošly registračním systémem, kdy bylo nutné vyplnit formuláře. Potenciální mladí hokejisté v tu chvíli navíc dostávali dárky v podobě národních hokejových dresů a malého občerstvení.

V kabině děti a jejich rodiče uvítal majitel klubu pan Martin Altrichter společně s hlavními trenéry Liborem Rambouskem a Jaromírem Látalem, přítomní byli i asistenti trenérů a zástupce Klubu Bruslení Říčany. Zde následovala prezentace hokeje, metod trénování,názorná ukázka postupu oblékání hokejisty a nechyběla ani prezentace fungování klubu HC Merkur Říčany. Pak už se děti vydaly na ledovou plochu, kde je čekalo několik stanovišť. Trenéři dětem ukázali základy bruslení, držení hokejky a další dovednosti spojené s hokejem.

Vše bylo prezentováno zábavnou formou, tak abychom děti zaujali a odnesli si z tohoto odpoledne hezké zážitky. Na ledě bylo s dětmi několik trenérů. Trenérům pomáhalo i několik žáků. Po dobu trvání akce byli trenéřik dispozic i rodičům, aby jim zodpověděli případné dotazy o fungování klubu a výuky hokeje jako takového.Chybět nemohla závěrečná týmová fotografie. Závěrem akce byly rodičům vysvětleny výhody týmového sportu, který děti učí soutěživosti, uplatnění v rámci kolektivu a zároveň odpovědnosti k týmu.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem účastníkům a věříme, že si všichni v Merkur aréně užili prima odpoledne, které jim pomohlo v zvolit pro své dítě ten správný sport.

 

HC Merkur Říčany.

Obrázky k článku

Aktualita

TÝDEN HOKEJE 2024
19. 1. 2024 se v COM-SYS ICE ARENĚ opět konala akce Pojď hrát hokej v rámci celonárodního Týdne hokeje. Ve spolupráci s hokejovým klubem HC COM-SYS Říčany, se tak uskutečnila náborová akce, která ukázala dětem i jejich rodičům, jak lední hokej vypadá a co hokejový život obnáší, a jak zábavná je výuka bruslení, která je startem pro tento sport. Na akci dorazilo 37 nových zájemců o základy bruslení v našem klubu a informování o tom,co obnáší hrát hokej.

Kalendář akcí

« 06 / 2024 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace