Úvod » Nábor hokejistů

Týden hokeje listopad 2022

publikováno 30.11.2022

V Comsys Ice aréně se 25. listopadu sešlo – Celkem 29 potenciálních malých bruslařů, kde od 14:00 hodin proběhl nábor dětí s podtitulem "Pojď hrát hokej". Akce tradičně proběhla v zajetých kolejích, rodiče se seznámili s tím, co to znamená, mít doma malého hokejistu, děti si vyzkoušely rozcvičku a po té si vyzkoušeli trénink malých hokejistů na ledě.

Děti společně s rodiči prošly registračním online systémem, kdy bylo nutné vyplnit nezbytné kolonky na příslušném formuláři, a kde jim se zápisem pomáhali naši trenéři Bruslařského klubu. Potenciální mladí hokejisté a hokejistky v tu chvíli navíc dostávali dárky v podobě hokejových lahví na pití, plakátu a samolepky.

V kabině nejprve všechny přivítal trenér Martin Altrichter a Ondřej Lechner, načež následovala krátká rozcvička dětí na suchu a pro rodiče byla připravena prezentace ledního hokeje a klubu brusleni Říčany. Pak už se děti vydaly na ledovou plochu, kde se ve většině případů poprvé sklouzli na ledě. Pomáhali jim v tom rodiče a trenéři KB. Na ledě se pak děti mohly potkat s trenéry Martinem Frolíkem a Filip Hadamcikem a Hynkem Kudelou. Na ledové ploše byly pro děti připraveny hry s míčky, překážky a rychlostní soutěže. Malým potencionálním hokejistům se akce moc líbila a spokojenost byla znát i na straně rodičů, po společné fotografii, ji vyjádřili potleskem.

« 03 / 2024 »